Obserwuję, myślę, piszę

Strona główna » archiwalne » Vistula pod rękę z Brosnanem

Vistula pod rękę z Brosnanem

Reklamy

Reklamy Bytomia, Vistuli, New Mana i pozostałych firm „garniturowych” są z reguły do bólu do siebie podobne – jakiś pan w garniturze na billboardzie. Czasem pełna sylwetka, czasem do połowy, stoi sam lub z panią, prosto lub oparty o ścianę/kolumnę. Nie widać na nim jakości, najwyżej kolor i fason (nie zawsze ten najlepszy).

Tym razem, na reklamie Vistuli (i Wólczanki, bo od pewnego czasu te firmy tworzą jedną) – http://www.vistula.com.pl – pojawił się Ktoś – tym Ktosiem jest Pierce Brosnan, do którego mam wielki sentyment i którego uważam za prawdziwego Mężczyznę z klasą.

Początkowo byłam przekonana, że to podobny model, ale podpis rozwiał wątpliwości. Gratulacje dla firm za wybór – z jednej strony Mężczyzna znany, elegancki nie tylko w filmach, ale na codzień, z drugiej ktoś, kto stanowczo nie szafuje swoim wizerunkiem (ja kojarzę go dotąd jeszcze z reklamą zegarków Omega… i chyba tylko z nimi). Po prostu – brawa za wybór.

Żeby jednak nie było za słodko – to modele pokazujący jesienne kolekcje są okropni – te zapadnięte policzki, zbyt wąskie biodra, wygląd jak świeżo wypuszczeni z więzienia… Szkoda, bo stwarza to przepaść między wizerunkiem Mężczyzny, który jest naprawdę elegancki, z tym który nieudolnie próbuje być (takie niestety wrażenie pozostawili na mnie ci modele – panów, których dziewczyny przebrały w te stroje, a oni próbują się „odnaleźć”, choć nie bardzo im to wychodzi). Szkoda…

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: